Sipariş ve Teslimat

SİPARİŞ VE TESLİMAT

 

Ödeme Seçeneklerimiz

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartı, banka havalesi ya da kapıda ödeme yoluyla yapabilirsiniz. Kredi kartı ile alışverişlerinizi güvenle yapabilmeniz için kredi kartı bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenmektedir. SSL bağlantısının aktif olduğunu, sipariş işlemleri sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfamıza geçtiğinizde, tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan kilit simgesinden anlayabilirsiniz.


Havale /EFT Ödeme seçeneklerimiz

İsterseniz siparişinize ait ödemenizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı banka hesap numaralarımıza göndermeniz yeterlidir. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, lütfen havale işlemini tamamladıktan sonra havale bildirim formumuzu kullanarak bilgi veriniz.
 Siparişi takip eden maksimum 10 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilmektedir.


Kapıda Ödeme Hizmetimiz

Tercih etmeniz halinde, siparişinizin tutarını kargonuzu teslim aldığınız sırada anlaşmalı kargo firmamız aracılığı ile nakit ödeyebilirsiniz. Kargo firmasının talep ettiği ek ücretler kapıda ödeme hizmeti olması sebebi ile alıcı tarafından ödenecektir.


Teslimat Bilgileri

Kredi kartıyla yapılan ödemelerde, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünü takip eden ortalama 7 iş günü içerisinde, havale ile yapılan ödemelerde ise ödemenin hesabımıza geçmesini takip eden ortalama 7 iş günü içerisinde siparişiniz kargoya verilir. Herhangi bir sorunuz ya da sorununuz olduğunda lütfen iletişim adreslerimizden irtibata geçiniz.

Teslimat Adresi Bilgilerinizi Üyelik Girişi Yaptıktan Sonra Düzenleyebilirsiniz


Sipariş Durumunu Nasıl Takip Ederim ?

Mevcut siparişinizin hangi aşamada olduğunu "Siparişlerim" linkini tıklayarak izleyebilirsiniz.

Sipariş Durumunuzu Kargo Takip ve Sipariş Takip Menüsünden İzleyebilirsiniz

Mevcut siparişinizin durumunu anlaşmalı olduğumuz kargo takip seçeneğinden veya siparişinizin hangi aşamada olduğunu "Siparişlerim" menüsünden izleyebilirsiniz.Siparişim İptal Olduğunda Ne Olur?

NAKİT ödemelerde, havale ile paranız size geri gönderilir.
EFT ve HAVALE ile yapmış olduğunuz ödemelerde ise yine havale ile ücret iadesi hesabınıza yapılır.
KREDİ KARTI ile yapılan ödemelerde, kredi kartınıza iade işlemi gerçekleştirilmektedir.
İade işlemleri maksimum 7 iş günü içinde yapılır.

 

Siparişimi İptal Etmek istiyorum

Kredi Kartı, Nakit ve Havale yolu ile almış olduğunuz ürünü 7 iş günü içerisinde iptal edebilirsiniz.