Selpak Perine Bölgesi Temizleme Havlusu 24'lü

Marka: Selpak Hasta Bezi

Ürün Kodu: SLPK-201611

Stok Durumu: Barkod : 


Geçici olarak temin edilememekte

KDV Dahil: 9,90 TL
Miktar:

Selpak Perine Bölgesi Temizleme Havlusu 24'lü


Selpak Perine Bölgesi Temizleme Havlusu 24'lü

Selpak Temizleme Havlusu Perine Bölgesi 24 Adet

 

Kokuyu gideren ve hijyen sağlayan özel formülü ile su ile temizlik yapılamayan dönemlerde alt temizliği için pratik bir çözümdür. Cildi nemlendirip tahrişten koruyan aloe vera, pro-vitamin B5 ve E vitamini içeriği ile cilde dosttur.

 

Maksimum Kolaylık: Durulama gerektirmeyen kullan-at özellik

Ultra Hijyenik: Pamuksu yüzey ve hijyen sağlayan su bazlı solüsyon

Kokuyu Giderir: Kokuyu gideren ve ferahlık veren özel formül

Cilde Dost: Cildi nemlendiren ve tahrişten koruyan aloe vera, provitamin B5 ve E vitamini

 

Kullanım :

Ürünü gerekli görülen perine bölge temizliği için, yatalak ve hareket kabiliyeti sınırlı kişilerin vücuduna uygulayın.

 

 

 

Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim9.90 TL

 

Hasta Bezi masrafınıza Sosyal Güvenlik Kurumu destek oluyor!

SGK tarafından “ Hasta Bezleri, Emici Külotlar ve Mesane Pedlerine ” geri ödeme yapılabilmesi için; mesane ve rektum kontrolü olmadığını belirten, sağlık kurumundan onaylı rapor almanız yeterlidir.

 

Bu kapsamdan faydalanmak için aşağıda belirilen belgeler gereklidir ;

 

  • İlgili Sağlık Kurulundan Rapor  

  • Reçete

  • Faturanın Aslı

  • Kimlik Fotokopisi

 

  • İlgili Sağlık Kurulundan Rapor  “ Uzman doktor tarafından onaylı Rektum ve Mesane kontrolü olmadığını belirten sağlık kurumu onaylı rapor, Eğer sağlık kurulu raporunuz var ise İlgili sağlık kurulundan aldığınız, uzman doktor tarafından onaylanmış kaşeli ve imzalı rapor ve üzerinde her ay Aslı gibidir yazması gerekmektedir.”

  • Reçete “ İlgili sağlık kurulundan aldığınız, uzman doktor tarafından onaylanmış kaşeli ve imzalı reçete. Reçete üzerine ihtiyaç duyulan aylık hasta bezi adeti kesinlikle ( örneğin : hasta bezi ihtiyacı 1 aylık 120 adettir gibi… ) yazdırılmalıdır. Sağlık ödemeleri mevzuatına göre 1 aylık 120 adet – 2 aylık 240 adet’dir. İlgili uzman hekimden onaylanmış reçete alındıktan 3 gün içerisinde fatura kestirilmesi gerekmektedir.”

         

  • Fatura Aslı “ medikal, Eczane ve fatura ile ürün satışı yapan noktalardan ürünleri satın alabilirsiniz. Kasa fişlerinde adınız ve soyadınız yazmadığı için geçerli değildir. Aldığınız fatura üzerinde ürün barkodu ve paket içerisinde kaç adet olduğu belirtilmedir. Ucuzhastabezi.com’dan aldığınız tüm ürünlere fatura kesilmektedir.”

  • Resmi Kimlik Fotokopiniz “ ilgili mevzuat gereği geri ödeme kapsamından faydalanan kişinin kimlik fotokopisi ( kimlik üzerinde T.C. kimlik numarası kesinlikle yazmalıdır. )”

 

Yukarıda belirtilen evraklar ile birlikte bulunduğunuz bölgedeki SGK Sağlık işleri Müdürlüklerine bizzat başvurmanız gerekmektedir. Başvurunuzu tamamlandıktan sonra SGK ilgili sağlık işleri adınıza kesilen fatura bedelini 15 gün içerisinde kurum tarafından bilgisi verilen anlaşma kapsamındaki banka veya ptt müdürlüklerine yatırmaktadır.

Geri ödemeleri ilgili banka veya ptt şubelerinden çekebilmek için varsa hesabınıza yoksa T.C. kimlik numarasına yatırılmaktadır.

SGK Geri Ödeme Detayları için Sosyal Güvenlik Kurumu Sitesine Buradan Ulaşabilirsiniz... SGK

Etiketler: Selpak, Perine, Bölgesi, Temizleme, Havlusu, 24 'lü, Selpak Perine Bölgesi Temizleme Havlusu 24'lü, Hasta, Bakım, Ürünü, Hasta Bakım Ürünü, satin al, Selpak, Hasta, Bezi, Selpak Hasta Bezi satan firmalar, toptan Selpak, Hasta, Bezi, Selpak Hasta Bezi, belbantılı hasta bezi, ucuz hasta bezi, mesane pedi, emici külot, satın al, toptan hasta bezi, külotlu hasta bezi