Hakkımızda

Hesaplı Hasta Bezi Mağazanız

 

Ucuzhastabezi.com’a hoş geldiniz!

 

1998 yılında tescil olan ve Gıda sektörü ile faaliyetine baslayan, yıllar icerisinde otomotiv ve insaat islerini de amaç ve konu edinen firmamız 2012 yılında tüm diğer faaliyetlerini bir kenarda bırakarak yeni yüzü ve anlayisi ile Bilişim Teknolojileri, Medikal & Tıbbi Cihazlar, Danışmanlık ve İnşaat Dekorasyon işlerine adım atmıştır.

Geçmişten gelen tecrübesi ve yönetim anlayışı ile hızla gelişen Tip teknolojilerini yakindan takip ederek, yeni bir anlayış ve spesifik ürünlerin ithalatını, tanıtımını, satiş ve pazarlamasını gerçekleştirmekte ve böylelikle insanların daha sağlıklı, mutlu ve kaliteli yaşam sürmesine yardımcı olma misyonunu üstlenmistir.

2013 yılı bizim için çok önemliydi, varolan hayallerimizi bir adım öne taşımalıydık, şimdi bunu gerçekleştirdiğimiz için çok mutluyduz.

Bizim diğerlerinden tek farkımız ucuz, hesaplı, kaliteli hasta bezlerini online olarak sizlere sunmamızdır. İşte bu amaçla hedefimiz; online alışverişi varolan sınıftan herzaman bir basamak öne taşıyarak, bu yolda emin adımlarla ilerlemek.

ucuzhastabezi.com olarak online alışverişte ve hizmet anlayışımızla müşteri ayrımı yapmaksızın ;

. En hızlı ve Güvenli

. En iyi kampanyaları sunan

. Koşulsuz Müşteri memnuniyeti

. Öncülük

. Uzmanlık

. İstikrar

. Çevreye duyarlılık

. Ülke ekonomisine ve istihdamına katkı