Garanti Koşulları

GARANTİ KOŞULLARI

 
Ürünlerin Garanti Koşulları varmı ?

 

Ucuzhastabezi.com’da satışa sunulan tüm ürünler ithalatçı veya imalatçı firma garantisi altındadır.

Sitemizde satılan ürünlerin garanti kapsamında değişiklik hakkı ithalatçı, üretici veya imalatçı garanti koşulları geçerlidir.

Sitemizden satın aldığınız ürünler Sanayi ve Ticaret Bakanlığının Garanti Belgesi Uygulama Esaslarına Dair Yönetmelikte belirtilen koşulları kapsamakta ve bu kapsam doğrultusunda geçerlidir. Garanti Belgesi Uygulama Esaslarını incelemek için

 Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde Ucuzhastabezi.com’a başvuruda bulunarak iade edebilirsiniz. Detaylı iade koşullarını öğrenmek için bilgi sayfalarından inceleyebilirsiniz.

Ürünlerin tamir ve değişim işlemleri de garantör firma tarafından yapılır.

Fatura veya garanti belgeniz varsa, size en yakın yetkili servisi arayarak garanti kapsamında ürününüzü tamir ettirebilir, gerekli durumlarda değişim talebinde bulunabilirsiniz.

Sitemize gönderilen ürünler de ucuzhastabezi.com tarafından yetkili servislere gönderilir.

Tamir ya da değişim işlemleri sitemiz bünyesinde yapılmaz ve Ucuzhastabezi.com’a ait bir yetkili servis yoktur.

Ucuzhastabezi.com üzerinden ürün alım satımı yaparken işlemlerin yasal mevzuat içerisinde gerçekleşmesine dikkat edilmesi gerekmektedir. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikasını inceleyebilirsiniz.

Ucuzhastabezi.com'dan satın aldığınız ürünler, satıcı firmaların garantisi kapsamında ve sorumluluğundadır. Garanti belgesinde yer alan irtibat numarasından firma ile irtibata geçebilirsiniz. 

ucuzhastabezi.com web sitesinde, Satılmaya Uygun Olmayan Ürünlerin satışı yasaktır. Satılmaya uygun olmayan ürün  tespit etmeniz durumun da, ürün bilgilerini müşteri hizmetlerimizi
0 850 223 36 06 arayarak veya destek@ucuzhastabezi.com mail adresine detaylı bilgi ile bize iletebilirsiniz.

Sitemizden aldığınız bazı ürünler doğrudan üretici firma, ithalatçı veya imalatçı tarafından size teslim edilmektedir. Bu ürünler size “sevk irsaliyesi” ile gönderilir. Bu ürünlerin garanti kapsamı, ilgili firmaların garantisi altındadır.