Canbebe Bebek Bezi No:5 / 11-25 Kg

Marka: Canbebe Bebek Bezi

Ürün Kodu: CNBB-201606

Stok Durumu: Barkod Yok
Telefonda Sipariş

KDV Dahil: 22,50 TL
Miktar:

Canbebe Bebek Bezi No:5 / 11-25 Kg


Canbebe Bebek Bezi No:5 / 11-25 Kg

Canbebe Bebek Bezi 11-25 Kg - No:5 - 26 Adet

 

Numara             :       5

Paket                :       Süper Eko Junior

Kilogram           :       11-25 kg arası bebekler için

Paket içi adet     :       26 adet

Koli içi adet        :       4 paket, toplam: 104 adet

Detay                :       Sıvıyı hızla emer ve sıvı haznesinde hapseder.

 

 

 

 

Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim22.50 TL

 

Hasta Bezi masrafınıza Sosyal Güvenlik Kurumu destek oluyor!

SGK tarafından “ Hasta Bezleri, Emici Külotlar ve Mesane Pedlerine ” geri ödeme yapılabilmesi için; mesane ve rektum kontrolü olmadığını belirten, sağlık kurumundan onaylı rapor almanız yeterlidir.

 

Bu kapsamdan faydalanmak için aşağıda belirilen belgeler gereklidir ;

 

  • İlgili Sağlık Kurulundan Rapor  

  • Reçete

  • Faturanın Aslı

  • Kimlik Fotokopisi

 

  • İlgili Sağlık Kurulundan Rapor  “ Uzman doktor tarafından onaylı Rektum ve Mesane kontrolü olmadığını belirten sağlık kurumu onaylı rapor, Eğer sağlık kurulu raporunuz var ise İlgili sağlık kurulundan aldığınız, uzman doktor tarafından onaylanmış kaşeli ve imzalı rapor ve üzerinde her ay Aslı gibidir yazması gerekmektedir.”

  • Reçete “ İlgili sağlık kurulundan aldığınız, uzman doktor tarafından onaylanmış kaşeli ve imzalı reçete. Reçete üzerine ihtiyaç duyulan aylık hasta bezi adeti kesinlikle ( örneğin : hasta bezi ihtiyacı 1 aylık 120 adettir gibi… ) yazdırılmalıdır. Sağlık ödemeleri mevzuatına göre 1 aylık 120 adet – 2 aylık 240 adet’dir. İlgili uzman hekimden onaylanmış reçete alındıktan 3 gün içerisinde fatura kestirilmesi gerekmektedir.”

         

  • Fatura Aslı “ medikal, Eczane ve fatura ile ürün satışı yapan noktalardan ürünleri satın alabilirsiniz. Kasa fişlerinde adınız ve soyadınız yazmadığı için geçerli değildir. Aldığınız fatura üzerinde ürün barkodu ve paket içerisinde kaç adet olduğu belirtilmedir. Ucuzhastabezi.com’dan aldığınız tüm ürünlere fatura kesilmektedir.”

  • Resmi Kimlik Fotokopiniz “ ilgili mevzuat gereği geri ödeme kapsamından faydalanan kişinin kimlik fotokopisi ( kimlik üzerinde T.C. kimlik numarası kesinlikle yazmalıdır. )”

 

Yukarıda belirtilen evraklar ile birlikte bulunduğunuz bölgedeki SGK Sağlık işleri Müdürlüklerine bizzat başvurmanız gerekmektedir. Başvurunuzu tamamlandıktan sonra SGK ilgili sağlık işleri adınıza kesilen fatura bedelini 15 gün içerisinde kurum tarafından bilgisi verilen anlaşma kapsamındaki banka veya ptt müdürlüklerine yatırmaktadır.

Geri ödemeleri ilgili banka veya ptt şubelerinden çekebilmek için varsa hesabınıza yoksa T.C. kimlik numarasına yatırılmaktadır.

SGK Geri Ödeme Detayları için Sosyal Güvenlik Kurumu Sitesine Buradan Ulaşabilirsiniz... SGK

Etiketler: Canbebe, Bebek, Bezi, No:5, 11-25, Canbebe Bebek Bezi No:5 / 11-25 Kg, Bebek, Bezi, Örtü, Bebek Bezi ve Örtü, satin al, Canbebe, Bebek, Bezi, Canbebe Bebek Bezi satan firmalar, toptan Canbebe, Bebek, Bezi, Canbebe Bebek Bezi, belbantılı hasta bezi, ucuz hasta bezi, mesane pedi, emici külot, satın al, toptan hasta bezi, külotlu hasta bezi